SMC VALVES CDQ2WA63-10DZ Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Rod Acting Switcher | AN6CYW
SMC VALVES CDQ2WA63-10DZ Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Rod Acting Switcher
Item: AN6CYWModel: CDQ2WA63-10DZ
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Max. Operating Pressure 1 MPa
Min. Operating Pressure 0.05 MPa
Operating Pressure Range 0.05 MPa to 1 MPa