SMC VALVES CDJ5D10SR-15-H7BAZ Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto | AN8QCW
SMC VALVES CDJ5D10SR-15-H7BAZ Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto
Item: AN8QCWModel: CDJ5D10SR-15-H7BAZ
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 16
Lead Wire Length (m) 5m
Operating Pressure 1 MPa to 0.7 MPa