SMC VALVES CDG1BA32-400Z Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- GRAINGER 5ZDL2 Trim Screw, Phos, Steel, 3/4 In Lg., Flat, 10 Screw Size, Phillips
- GATES 72771578
- STEARNS BRAKES 108718200012 Brake-Misc Mods-Pearlson
- MILLER FLUID POWER P8SAGRFAX Position Indicating Switch, REED, For 32 to 125mm Bore Dia., 10 to 30V AC/DC
- APACHE HOSE & BELTING CO INC 20104383-20 Conveyor Belt 3 ply 150 PVC Black 20 Inch Width
Explore More
- KEYSHAFT
- Welding Aprons
- Fuse Blocks
- Sieve Accessories
- Laboratory Hot Plates
- Wall Hydrants
- DWYER INSTRUMENTS STC Series Pipe-Mount Bimetal Surface Thermometers
- BERKSHIRE CORPORATION BCR Nylon Full Finger Gloves
- RINGERS GLOVES Hard-Knuckle Flame-Resistant Tactical Gloves
- MOON AMERICAN Male Dry Hydrants
- HUBBELL LIGHTING - DUAL-LITE Wall Emergency Light / Luminaire
- ANVIL Corner Angles
- WINSMITH SE Encore Series, E13 Size, XTNS Single Reduction Speed Reducers
- JET TOOLS Mill Drills
- JOMAR VALVE Terminator G Brass Manual Balancing Valves, Threaded Connection
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.