SMC VALVES CD85N20-100C-B Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL3NKJ
SMC VALVES CD85N20-100C-B Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL3NKJModel: CD85N20-100C-B
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Min. Operating Pressure 0.08 MPa
Operating Pressure Range 0.08 MPa to 1 MPa