SMC VALVES CBQ2D100TN-20DCM-RN Compact Cylinder, 100 mm Size, Double Acting
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- EATON E34VFBL7 Pushbutton, 30.5 mm, Cam 1, Non-Illuminated, Two-Position, Lever, Gray Actuator
- SPEARS VALVES 892-110 Nipple, Threaded Both End, Schedule 80, 6 Inch x 11 Size, PVC
- WOODHEAD 1200650942 805001D01M0608 Cordset, 5 Pole, Female, 6m, 90 Degree, 22/5 Size, PVC/Stainless Steel
- TAPCO 203-90033 Sign Hardware Aluminium 24 In x 30 In Signs
- TB WOODS 8V1605 Narrow V-Belt Sheave, Cast Iron, 8V Type Belt, 16 inch Datum Dia., 16 inch Pitch Dia.
- SCHNEIDER ELECTRIC SFD212NG4YB07D07 Variable Frequency Drive 40 Hp 460vac
Explore More
- KEYSHAFT
- Precision Screwdriver Sets
- Cascade Airline Kits and Manifolds
- Fire Hose and Hydrant Adapters
- Tire Pressure and Tread Depth Gauges
- Beam and Rail Grabs and Tongs
- MECHANIX Carbon X Level 1 Heat Resistant Gloves
- CONDOR Chainmail Cut Resistant Gloves
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Polyurethane, Palm Dipped, Blue
- LUMAPRO Landscape Lights, Bullet Floodlight
- HOYT Replacement Contact Kits
- WINTERS INSTRUMENTS PFQ-LF Series, Lead Free Pressure Gauge, MNPT, 1/4" NPT, Bottom Connection
- SPEARS VALVES PVC 125 PSI Fabricated Fitting Tees, Gasket x Gasket x Gasket
- RUD CHAIN VLBG-Z Load Rings, UNC/UN Thread
- REES 1 Inch Double Plastic Plungers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.