SMC VALVES CA2F80-1850-X1034 Tie Rod Cylinder, 80 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Tie Rod Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- EATON EOP2T07DC Molded Case Circuit Breaker Accessory, Solenoid, 120 Vdc, Frame J, 50/60 Hz
- SPEARS VALVES 853-120 Flange, Blind, Class 150, 150 PSI, 12 Size, PVC
- JOMAR VALVE 701-106 Dielectric Union Solder x FIP Brass Dielectric Union, Solder x Galvanized FIP Connection, 250 PSI, 1-1/4 Inch Size
- APOLLO VALVES L390605 End Cap, Size 2 Inch, Sch10, Stainless Steel
- REER M5-B Muting Sensor, Sender/Receiver Pair, B Coding
- HUMBOLDT H-2611 Thermometer, Mercury, -30 to 120 Deg. F, 1 Deg. Division, 12 Inch Length
- CASH VALVE GT11312560 Cylinder, 3/8 Inch Size, Type B
- DAYTON 2ZWP4 Centrifugal Pump 3/4 Hp 3-phase 208-230/460
Explore More
- KEYSHAFT
- Worm Gear Clamps
- Carbon Steel Blanks Flats Bars Plates and Sheet Stock
- Direct Drive Tubeaxial Fans
- Manhole Cover Accessories
- Floor Coating Spiked Shoes
- PS DOORS EdgeHalt Posi Stop Double Ladder Safety Gates
- ANSELL 27-607 Activarmr Heavy Duty Nitrile Coated Safety Gloves
- JOHN GUEST Union Connectors, Acetal Gray
- OK INDUSTRIES Kynar Wire Wrapping Wires, Insulated, Silver Plated
- ANVIL AS6153 Series Safety End Caps
- DEWALT Hex Shank Socket Adapter
- RINGERS GLOVES Heavy Duty Impact Gloves
- SIEMENS Temperature Sensors, Platinum
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.