SMC VALVES C85E20-25 Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting | AM9UAA
SMC VALVES C85E20-25 Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting
Item: AM9UAAModel: C85E20-25
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 20
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa