SMC VALVES AW30-03DH-B Regulator, 3/8 Port Size | AP2KRF
SMC VALVES AW30-03DH-B Regulator, 3/8 Port Size
Item: AP2KRFModel: AW30-03DH-B
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Regulator
Body Size 30 mm
Proof Pressure 218 psi
Set Pressure Range 7 psi to 123 psi