SHUR-LINE 70002AS25 Angle Paint Brush, 2.5 Inch Length
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Paint Brush |
| Length | 2 1/2" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 31.5 |
| Ship length (cm) | 2.03 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
| Country of Origin | CN |
Explore Products
- APOLLO VALVES 70LF14401 Lead-free Bronze Ball Valve Inline Fnpt 3/4 In, FNPT x FNPT
- TITAN FASTENERS WUB20
- VNE STAINLESS E7WWW3.0 Equal Tee T304 Stainless Steel Butt Weld
- EATON 3BR3030NC100R Convertible Main Load Center, 3 Phase, 208Y/120 VAC, 240 VAC, 100A, 10 kA Interrupt
- LEGRIS 7015 56 11 Flow Control Regulator 1/4 Inch Tube Size
- SPEARS VALVES 3775-790 Reducer Wye, Socket, Schedule 40, N.P.R., 18 x 10 Size, PVC
Explore More
- KEYSHAFT
- Squares Bevels and Stair Gauges
- Mobile Storage Cabinets
- Gas Detector Interface Hardware
- UPS Batteries
- Fire Hose Reels and Storage Racks
- CONDOR Full Finger General Purpose Gloves
- ANSELL 70-215 Hyflex Uncoated Cut Resistant Gloves
- MECHANIX TAA M-Pact Covert Tactical Impact Resistant Gloves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND TI 250 Gas Springs, Inch
- NICHOLSON Flat Files
- OMRON Rotary Actuator Limit Switch Head
- BROWNING Steel Single Sprockets With Split Taper Bushings For No. 100 Chain
- ACME ELECTRIC WH0 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class