SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR340-20EL SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR340-20EL | CX3LYK
Item: CX3LYKModel: TMLR340-20ELCross Ref: 110738
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.34"
Cutting Length 1 1/5"
Finish Uncoated
Length 0.025"
Material Solid Carbide
Min. Id Thread 7/16"-20
Neck Dia. 0.265"