SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR340-18EL SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR340-18EL | CX3LYF
Item: CX3LYFModel: TMLR340-18ELCross Ref: 110732
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.34"
Cutting Length 1 1/5"
Finish Uncoated
Length 0.028"
Material Solid Carbide
Min. Id Thread 7/16"-18
Neck Dia. 0.258"