SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR186-28 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR186-28 | CX3LWB
Item: CX3LWBModel: TMLR186-28Cross Ref: 110561
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.186"
Cutting Length 1/2"
Finish Uncoated
Length 0.018"
Material Solid Carbide
Neck Dia. 0.13"