SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR065-56XLA SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR065-56XLA | CX3LTY
Item: CX3LTYModel: TMLR065-56XLACross Ref: 110607
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.065"
Cutting Length 0.29"
Finish AlTiN
Length 0.009"
Material Solid Carbide
Neck Dia. 0.039"