SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC345-14A SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC345-14A | CX3LKU
Item: CX3LKUModel: TMC345-14ACross Ref: 102439
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.345"
Cutting Length 0.816"
Finish AlTiN
Length 0.03"