SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM110-32SA SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM110-32SA | CX3KKZ
Item: CX3KKZModel: TM110-32SACross Ref: 102198
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.11"
Cutting Length 0.232"
Finish AlTiN
Length 0.013"