SCIENTIFIC CUTTING TOOLS FG125-025A SCIENTIFIC CUTTING TOOLS FG125-025A | CX3DAM
Item: CX3DAMModel: FG125-025ACross Ref: 220019
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Grooving Tool
Finish AlTiN
Groove Depth 0.05"
Groove Width 0.025"
Material Solid Carbide
Min. Hole Dia. 0.135"