SCIENTIFIC CUTTING TOOLS FG125-025 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS FG125-025 | CX3DAL
Item: CX3DALModel: FG125-025Cross Ref: 220007
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Finish Uncoated
Groove Depth 0.05"
Groove Width 0.025"
Material Solid Carbide
Min. Hole Dia. 0.135"