SCHMERSAL ELDE.NGN24 Light Terminal Block, Integrated Led, 24 VAC/VDC, Green, 0.4W
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Block |
| Product Datasheet | schmersal-elde-nbl230.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.02 |
| HS code | 853120 |
| Country of Origin | DE |
Documentation:
Explore Products
- VIKAN 69627 Hand Scraper Polypropylene 4-3/8 x 9-3/4 Orange
- OSG 1415003608 Thread Forming Tap, M10X1 Thread Size, 18 mm Thread Length, 74 mm Length, Right Hand, Ticn