SANDPIPER S30B1ANCANS0P0. Ball Valve AODD Pump, Standard Duty, Metallic, Aluminum, 3 Inch Port
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Ball Valve AODD Pump |
| Item | 865580 |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 52.2 |
| Ship height (cm) | 76.12 |
| Ship length (cm) | 49.91 |
| Ship width (cm) | 45.24 |
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- CLEVELAND C72230 2002 Jobber Length Drill Bit, 2.50 mm Size, 30 mm Flute Length, 2.5 mm Shank Dia