Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cobalt End Mill |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- THOMAS & BETTS LTGES09G-A Liquid Tight Flexible Metallic Conduit, Conduit Size 3 Inch, 25 Feet
- HUMBOLDT HM-2704.60D Porous Plate, Round, 60mm
- WOODHEAD 1200651632 804001K03M0602 Cordset, 4 Pole, Female, 6m, 90 Degree, 18/4 Size, TPE, N-M
- EVERPURE 255583-43 Mu-Gs-210Sed/5-G, Inline, 12/C
- GRAINGER BULK-RS-NHS60-45 Neoprene Sheet, 36 Inch X 36 Inchness, 60A
- B & P MANUFACTURING B18 Tall Ergo Frame With Single Strap, Adds 6 Inch Size To Hand Truck Height
- WILKERSON FRP-95-062 Baffle Plate
Explore More
- KEYSHAFT
- Putty Knife and Scraper Sets
- Check Nut Wrenches
- Plastic Angle Stock
- Wheel Chock Accessories
- Pulsation Dampener
- ACME ELECTRIC WH0 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class