REGAL 029514AS25 Hand Tap Set With Tin Coating, Metric, M14 x 2 Size, D7 Limit, 4 Flutes
M14 x 2
Product Specifications:
| Item | Hand Tap Set |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- ZOELLER 015830
- GATES 10GS-10FJXMM45-018XBULK
- USA SEALING ZSCRW-308 Screw, M8 Thread Size, SS, 16 mm Lg., Std Machine Screw, Pan, Plain
- ZSI-FOSTER CBN15DSFW-PG Duct Support, 36 Inch Fixed Width, Pre-Galvanized Channel
- WOODHEAD 1300270026 DND02A-M200 Cordset, 5 Pole, Male Straight, 20m, Straight, Drop
- STEARNS BRAKES 105603100ZQF Brake Assembly
- DIXON BBV200 Domestic Ball Valve, 2 Inch Size, FNPT x FNPT, Standard Port, Bronze
Explore More
- KEYSHAFT
- Toggle Switches
- Sanding Belts
- Insect and Animal Traps
- Engine Lathes
- MECHANIX TAA M-Pact 3 Covert Tactical Impact Resistant Gloves
- CHICAGO PNEUMATIC CP75 Series Angle Grinders
- ACME ELECTRIC WI002 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class