Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Hand Tap |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 20.32 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WINSMITH E20MDNM41000H0 Gear Reducer, Left Solid Output Shaft, Quill Input
- SMC VALVES MGPM16-10Z-A93 Compact Cylinder, 16 mm Size, Slide Bearing
- CALDWELL H90-8-16/16 Portable Gantry Crane 16000lb Max Height 16 Feet
- SIOUX CHIEF 821-2LSFCI
- OHAUS 80850116 Calibration Weight Kit, 2kg to 1g Nominal Mass, 6, No Certificate, Stainless Steel
- KIPP K0632.111410 Spring Plunger, Without Locking Nut, Stainless Steel
Explore More
- KEYSHAFT
- Exterior Automotive Accessories
- Folding and Stacking Chair Carts
- Flange
- Polyurethane Hoses
- Vibratory Feeders
- SALISBURY Class 00 Electrical Insulating Rubber Gloves, 11 Inch, Red
- SALISBURY Class 00 Lineman Gloves Kit, 11 Inch, Blue
- ACME ELECTRIC WI015 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class