REGAL 015113AS25 Extension Spiral Point Tap, #10-32 Size, H3 Limit, Stainless Steel With Tin Coating
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Extension Spiral Point Tap |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 20.32 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 015148AS25 | 1/2"-20 | Tin | 6" | 11.4 mm | H3 | Right Hand | 3 | Plug | €121.97 | |
Explore Products
- DDS 347212SA Rotary Shaft Oil Seal, Sa, Nitrile, 34 mm ID, 72 mm Od, 12 mm Width, 7 Psi
- BOSTON GEAR F06390
- CAMPBELL CHAIN AND FITTINGS DD0720176 Display, Hd Pulleys I (Core Board)
- APPLETON ELECTRIC EWP5B17 Circuit Breaker Panelboard, 120/208Vac
- EATON 2NCLS-2R Current Limiting Fuse, 2A, 2.75 Kv, Class R
Explore More
- KEYSHAFT
- Foam Rubber Seals
- Portable Tool Boxes and Chests
- Hazardous Location Plugs and Receptacles
- Stainless Steel Tubing
- Valve Wheel Wrenches
- WESTWARD Knee Pads
- CONDOR Flame Resistant Sleeves
- MECHANIX M-Pact Multicam Tactical Impact Resistant Gloves
- ACME ELECTRIC WI112 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class