REGAL 008164AS25 Spiral Flute Tap, #6-32 Size, H3 Limit, 2 Flutes, Bottom With Tin Coating
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Spiral Flute Tap |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- IPS ABA6824W Strainer, Brass, 1 1/2 Inch Size
- PEER CHAIN 43639 Sprocket, 7/8 Inch Size, Finished Bore, Hardened Teeth, Black Oxide
- MECHANIX SP2-91-009 Mechanics Glove, Size M, Mechanics Glove, Synthetic Leather, ANSI Cut Level A4
- MARTIN SPROCKET 2VP36 3/4 Sheave, 0.75 Inch Bore, 3.5 Inch Outside Dia., 2 Groove, Cast Iron
- THOMAS & BETTS E10731UF Non-Insulated Ring Terminal, 6/6AN Wire Size
- BALDOR / DODGE MA50X1-1/8 AK51 Light Duty Fixed Bore Sheave
- EATON E26XWWLGY2N-V2 Assembled Stacklight, 24 V, Incandescent Lamp, 3 Lights, Green/Red/Yellow
Explore More
- KEYSHAFT
- Trailer Locks
- Wing Nuts
- Corded Oscillating Tools
- Floor Mount Vibration Isolators
- Rotary Evaporator Accessories
- OIL SAFE Wall Mount Suction Hose Racks
- DESTACO 205 Series Horizontal Hold Down Clamps, U Bar
- ACME ELECTRIC WI112 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class