QUANTUM STORAGE SYSTEMS WR74-1848-103104 Wire Shelving, High Density Wire, 18 x 48 x 74 Inch Size
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 74" |
| Length | 48" |
| Width | 18" |