QUANTUM STORAGE SYSTEMS WR74-1260-101102 Wire Shelving, High Density Wire, 12 x 60 x 74 Inch Size
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 74" |
| Length | 60" |
| Width | 12" |