Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Chrome Plated |
| Height | 54" |
| Length | 60" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf |
| Width | 24" |