Item: CT8JMWModel: WC54-CB1860GYCross Ref: 60TU69
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Number Of Shelves 3
Overall Depth 18"
Overall Height 54"
Overall Width 60"
Usable Depth 18"
Usable Width 60"