Item: CT8JLYModel: WC14-CB2448GYCross Ref: 60TU43
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Cantilever
Capacity Per Shelf 800 lbs.
Color Gray
Finish Epoxy Coat
Load Capacity 800 lbs.
Load Capacity Per Shelf 800 lbs.
Material Steel
Mounting Mechanism Post
Mounting Type Hanging
Number Of Shelves 1
Overall Depth 24"
Overall Height 14"
Overall Width 48"
Usable Depth 24"
Usable Width 48"