Item: CT8JMRModel: WC14-CB1860GYCross Ref: 60TU39
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Capacity Per Shelf 800 lbs.
Color Gray
Number Of Shelves 1
Overall Depth 18"
Overall Height 14"
Overall Width 60"
Usable Depth 18"
Usable Width 60"