Item: CT8JKKModel: WC14-CB1836PCross Ref: 60TT76
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Capacity Per Shelf 800 lbs.
Color Green
Number Of Shelves 1
Overall Depth 18"
Overall Height 14"
Overall Width 36"
Usable Depth 18"
Usable Width 36"