QUANTUM STORAGE SYSTEMS RWR72-2436LD Wire Shelving, 4 Shelves, 24 x 36 x 72 Inch Size, Chrome Finish
24"
36"
Chrome
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 72" |
| Length | 36" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-rwr72-1830ld.pdf |
| Width | 24" |