QUANTUM STORAGE SYSTEMS QMD-36H-240RD QUANTUM STORAGE SYSTEMS QMD-36H-240RD | CX2ATT
Item: CX2ATTModel: QMD-36H-240RDCross Ref: 60TT41
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Bin Color Red
Bin Depth 14 3/4"
Bin Height 7"
Bin Style Hang And Stack
Bin Width 8 1/4"
Caster Wheel Diameter 5"
Caster Wheel/configuration 2 Rigid, 2 Swivel
Caster Wheel/tread Material Hard Rubber
Color Gray
Frame Configuration Vertical
Louvered Rack Style Mobile Louvered Floor Rack
Max. No. Of Bins Held 57
No. Of Bins Included 56
Number Of Sides 2
Overall Depth 24"
Overall Height 72"
Overall Width 36"