QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD86-1830C-5 Wire Shelving, 5 Shelf Add-On, 18 x 30 x 86 Inch Size, Chrome
30"
18"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 86" |
| Length | 30" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr86-1236bk.pdf |
| Width | 18" |