QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD86-1472C Wire Shelving, 4 Shelves Add On, 14 x 72 x 86 Inch Size, Chrome
72"
14"
Chrome
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 86" |
| Length | 72" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr86-1236bk.pdf |
| Width | 14" |