QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD74-3648P Wire Shelving Add-On Kit, Add-On, 48 x 36 Inch Size, 74 in Overall Height, 4 Shelve
Item: CG9KWPModel: AD74-3648PCross Ref: 60TV66
In Stock
48"
36"
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Item Wire Shelving Unit
Height 74"
Length 48"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Recommended Environments Dry, Wet
Shelving Configuration Add-On
Width 36"