30"
24"
Gray
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Gray Epoxy |
| Length | 30" |
| Number Of Shelves | 5 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf |
| Size | 24" x 30" x 74" |
| Width | 24" |