QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD74-2130C Wire Shelving, 4 Shelves Add On, 21 x 30 x 74 Inch Size, Chrome
Item: CG9KQGModel: AD74-2130C
In Stock
21"
Item Wire Shelving Unit
Height 74"
Length 30"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Width 21"