Item: CG9KPHModel: AD74-1854P
In Stock
18"
Get it by Friday, May 22
Item Wire Shelving Unit
Color Green
Height 74"
Length 54"
Number Of Shelves 4
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Size 18" x 54" x 74"
Width 18"