QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD74-1460C Wire Shelving, 4 Shelves Add On, 14 x 60 x 74 Inch Size, Chrome
Item: CG9KMKModel: AD74-1460C
In Stock
14"
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Height 74"
Length 60"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Width 14"