30"
14"
Gray
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Gray Epoxy |
| Height | 74" |
| Number Of Shelves | 4 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf |
| Size | 14" x 30" x 74" |
| Width | 14" |