QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD63-2430C-5 Wire Shelving, 5 Shelf Add-On, 24 x 30 x 63 Inch Size, Chrome
30"
24"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 63" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Width | 24" |