QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD54-2472C Wire Shelving, 4 Shelves Add On, 24 x 72 x 54 Inch Size, Chrome
Item: CG9JVMModel: AD54-2472C
In Stock
24"
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Color Silver
Finish Chrome
Height 54"
Length 72"
No. Of Shelves 4
Number Of Shelves 4
Overall Depth 24"
Overall Height 54"
Overall Width 72"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf
Shelf Adjustments 1"
Width 24"