QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD54-2460C-5 Wire Shelving, 5 Shelf Add-On, 24 x 60 x 54 Inch Size, Chrome
60"
24"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 54" |
| Length | 60" |