Item: CG9JUGModel: AD54-2436P
In Stock
24"
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Color Green
Height 54"
Length 36"
Number Of Shelves 4
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf
Size 24" x 36" x 54"
Width 24"