24"
18"
Gray
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Gray Epoxy |
| Height | 54" |
| Number Of Shelves | 4 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf |
| Size | 18" x 24" x 54" |
| Width | 18" |