QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD54-1460C-5 Wire Shelving, 5 Shelf Add-On, 14 x 60 x 54 Inch Size, Chrome
60"
14"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 54" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf |
| Width | 14" |