QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD54-1430C Wire Shelving, 4 Shelves Add On, 14 x 30 x 54 Inch Size, Chrome
30"
14"
Chrome
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 54" |
| Length | 30" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf |
| Width | 14" |