PHILIPS ADVANCE REZ2S32SC35M Fluorescent Ballast, Dimming, 2 Lamp, 120 VAC, Programmed Start Type, 32W Lamp
Product Specifications:
| Item | CFL Ballast |
Product Details:
- T8 Lamp, 15 To 68W Ballast Wattage