PBC LINEAR HVR-2-024.000 Linear Bearing Rail, Nom. Rail Size, 2, 24 Inch Overall Length, Steel
Item: CR3XAXModel: HVR-2-024.000Cross Ref: 2UUT9
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Material Steel
Nominal Rail Size 2
Overall Height 41 mm
Overall Length 24"
Overall Width 121.3 mm